Контактна інформація для допомоги при Мінагрополітики

При Міністерстві аграрної політики та продовольства України спільно з двостороннім німецько-українським проектом «Консультування України щодо питань аграрної торгівлі – в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA) між ЄС та Україною» створено Центр підтримки експорту до ЄС.

Метою діяльності Центру підтримки експорту є надання практичних консультацій українським сільськогосподарським товаровиробникам та агропродовольчим компаніям, зокрема малим та середнім, щодо умов доступу до європейських ринків, тарифів, квот, преференцій та стандартів, а також ключових вимог ЄС до продукції.

У рамках функціонування Центру підтримки експорту регулярно здійснюється консультування громадян за телефоном, а також опрацювання звернень, які надходять на електронну адресу.

Ви можете направити ваші запитання на електронну адресу Центру підтримки експорту при Мінагрополітики, зателефонувавши за вказаним нижче номером телефону або заповнивши форму для запитів.

У рамках реалізації німецько-українського проекту «Консультування України щодо питань аграрної торгівлі – в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA) між ЄС та Україною» надається допомога малим та середнім підприємствам у пошуку європейських ринків збуту шляхом організації бізнес-місій до країн ЄС та форумів, а також участі українських підприємств у профільних виставках. Детально про ці заходи дізнаватесь на сайті проекту або на сторінці у Facebook.

Сектор підтримки експорту, створений при Мінагрополітики

(044) 278-84-97, +(38) 067-361-52-13

e-mail: hanna.morozova@minagro.gov.ua

Також окремо працює допомога при експорті саме в ЄС

(044) 279-60-78

eu.helpdesk@minagro.gov.ua

Форма для запитів

Проект «Агроторгівля України»

(044) 279-44-80

info@agritrade-ukraine.com

http://agritrade-ukraine.com/ua/pro-proekt